...jest pusty
Strona głównaO nas

O nas

Nowe_Logo RENI-NAIL2
RENI-NAIL S.C. Piotr Machała, Renata Machała
ul. Poznańska 1

56-416 Twardogóra

NIP: 9111906369
Regon: 020288356

Szanowni Klienci

Zmienia się świat, styl i jakość życia. Zmienia się również podejście do zdrowia i urody oraz wymagania naszych Klientów. Dlatego też nasza firma RENI-NAIL Cosmetics chce inspirować do dbania o dłonie i paznokcie w oparciu o znajomość najnowszych trendów w kosmetyce oraz współpracy z najlepszymi producentami.

Nasza firma została założona w 2006 roku i jest profesjonalną firmą produkcyjno-handlową. Oferujemy produkty najwyższej jakości firm europejskich oraz amerykańskich, które posiadają certyfikat Unii Europejskiej. Wszystkie nasze artykuły znajdą Państwo w nowej odsłonie naszego sklepu internetowego, który dzięki zaawansowanym rozwiązaniom informatycznym zapewnia łatwą rejestrację oraz nawigację, natychmiastową realizację zamówienia oraz dostęp do informacji o zamówionych towarach.

Zapraszamy do współpracy salony kosmetyczne i szkoły wizażu, hurtownie oraz osoby zajmujące się kosmetyką, zarówno profesjonalnie jak i amatorsko.
Stosujemy politykę promocyjną, oferując stałym klientom atrakcyjne rabaty.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.